НОВИНИ

Екс-капітан збірної України з футболу "засвітився" на параді в Росії з георгіївською стрічкою

Про це свідчать фото та відео опубліковані в мережі.

Екс-капітан збірної України з футболу Анатолій Тимощук під час урочистих заходів із нагоди Дня перемоги у Санкт-Петербурзі "засвітився" із георгіївською стрічкою, яка є символом російської агресії. Фото з заходу опублікувала прес-служба футбольного клубу "Зеніт".

Згідно з повідомленням прес-служби "Зеніту", футболісти и тренерский штаб ФК поклали квіти до монумента "Мати-Батьківщина" на Піскаревському меморіальному кладовищі. На світлинах з георгіївською стрічкою на квітах є і Анатолій Тимощук.

 

футболісти и тренерский штаб ФК поклали квіти до монумента "Мати-Батьківщина" на Піскаревському меморіальному кладовищі. На світлинах клубної прес-служби із георгіївською стрічкою на квітах "засвітився" і Почесний громадянин Луцька Анатолій Тимощук.
екс-капітан збірної України Анатолій Тимощук "засвітився" із георгіївською стрічкою. Це сталося під час урочистих заходів із нагоди Дня перемоги у Санкт-Петербурзі

Нагадаємо,  16 серпня 2016 року Анатолій Тимощук прийняв рішення завершити кар'єру в національній команді. Він провів за збірну України 144 поєдинки, ставши рекордсменом за кількістю проведених матчів.