НОВИНИ

В ОРДіЛО стрімко зросла кількість охочих оформити український біометричний паспорт – Тимчук

За даними ІО, перевізники на неокуповану територію використовують "паспортний фактор" у своїй рекламі.

В окупований районах Донецької та Луганської областей стрімко зросла кількість охочих оформити біометричний паспорт громадянина України. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

За його словами, відповідно, різко зросла кількість «фірм і організацій», які організовують поїздки на неокуповану територію Донбасу. Вони використовують «паспортний фактор» в рекламі для залучення нових клієнтів.

"Тепер реклама так званих «шоп-турів» за українськими продуктами і ліками супроводжується інформацією про «можливості оформити український біометричний (нового зразка) паспорт». Організація таких «турів» вже фіксується за маршрутами до Маріуполя, Волновахи, Бахмута, Костянтинівки, Сєвєродонецька та Лисичанська, також зафіксовані рейси в Краматорськ і Покровск", - ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, 6 квітня європейський парламент на пленарному засіданні  у Страсбурзі проголосував за введення безвізового режиму для громадян України в країнах Євросоюзу.  Після завершення всіх процедур безвіз почне діяти 11 червня. Безвізовий порядок в'їзду в країни ЄС буде стосуватися. в тому числі, жителів окупованого Криму та Донбасу за умови наявності в них біометричних паспортів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.