НОВИНИ

У Туреччині засудили британця за звинуваченням у тероризмі

У суді всі звинувачення в зв'язках з терористичними угрупованнями чоловік заперечував.

У Туреччині засудили громадянина Великої Британії на 7,5 років за звинуваченням у тероризмі.  За даними The Guardian, 35-річний Девіс перебував в одному терористичного осередку з іншим підданим Великої Британії Мухаммадом Емвазі на прізвисько джихадистів "Джон", який вбив американських журналістів Джеймса Фоулі і Стівена Сотлоффа.

Девіс був визнаний винним в суді міста Бешикташ (45 км на захід від Стамбула) як член терористичної організації. Чиновники вважають, що він готував теракт в Туреччині. У суді всі звинувачення в зв'язках з терористичними угрупованнями чоловік заперечував: «Я не член «Ісламської держави» (ІД - ред.), я поїхав до Сирії, тому що в моїй країні гнобили людей».

Як повідомляє видання, раніше Девіс, Емвазі і ще двоє інших британців Олександр Коте і Ель Шафи Ельшейх сформували осередок ІД під назвою «Бітлз». Разом вони займалися тортурами і позасудовими розправами над заручниками. Девіс став єдиним з чотирьох учасників угруповання, кого притягнули до суду. Місцезнаходження Коте і Ельшейха невідомо.

Нагадаємо, турецькі солдати і їхні родини вперше отримали політичний притулок в Німеччині. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.