НОВИНИ

Голова командування кібервійськ США заявив про втручання російських хакерів у вибори у Франції

Попередні дані американської кібербезпекової компанії Flashpoint вказують на те, що атаку проти Макрона здійснила група APT 28, також відома як Fancy Bear, пов'язана з російським Головним розвідувальним управлінням.

Голова командування кібервійськ США та Агентства національної безпеки (АНБ) адмірал Майк Роджерс заявив, що американські спецслужби зафіксували втручання російських хакерів в електронні системи Франції під час нещодавніх виборів президента.

США продовжують спільно з Францією та Німеччиною боротися з дезінформацією під час виборчих кампаній, а також розробляти ефективну політику кібербезпеки для протистояння "дивовижному новому світу" у віртуальному просторі, заявив Роджерс у вівторок, 9 травня.

Французька сторона повідомила, що "значні обсяги інформації" - і деякі фейкові повідомлення - потрапили до соціальних мереж після хакерських атак на штаб кампанії Еммануеля Макрона. Попередні дані американської кібербезпекової компанії Flashpoint вказують на те, що атаку проти Макрона здійснила група APT 28, також відома як Fancy Bear, пов'язана з російським Головним розвідувальним управлінням. Раніше це угруповання здійснювало атаки на відомства Німеччини та штаб кандидатки від Демократичної партії США Гілларі Клінтон.

Тим часом, у світлі кібератаки на штаб Макрона, уряд Німеччини закликав німецькі політичні партії посилити захист своїх даних перед вересневими виборами до Бундестагу. У Федеральному відомстві з безпеки інформаційних технологій партіям запропонували "конкретні рекомендації з покращення безпеки даних".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.