НОВИНИ

Юнкер за допомогою анекдоту пояснив, як йому вдається спілкуватися з Путіним

Голова Єврокомісії зізнався, що використовує гумор для подолання агресії Росії.

Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер за допомогою анекдоту пояснив, яким чином йому вдається спілкуватися з президентом Росії Владіміром Путіним. Про це він сказав 8 травня під час виступу з лекцією в Академії політичних досліджень в Бонні, повідомляє видання Frankfurter Allgemeine.

«Щоб заспокоїти Путіна, я йому завжди пояснюю, чому Люксембург все ще не напав на Росію. Вся справа в тому, що у нас в країні не вистачить місця для такої кількості військовополонених», - заявив Юнкер, який сам є уродженцем Люксембургу - одного з найменших за площею держав ЄС.

Глава Єврокомісії продовжив тему масштабів своєї батьківщини, розповідаючи і про Китай: «Я 19 років був прем'єром Люксембургу і завжди задавався питанням великого і малого. Одного разу на переговорах в КНР я заявив китайській стороні: Дорогі друзі, задумайтеся, що Китай і Люксембург разом складають третину всього людства - тоді ви зрозумієте, що значить велике і мале».

Минулого року Жан-Клод Юнкер відвідав Росію вперше з початку російської агресії проти України. Він взяв участь в економічному форумі в Санкт-Петербурзі під час якого нагадав Кремлю, що Україна суверенна і може обирати своє майбутнє. Також він наголосив, що Росія повинна повернути Києву контроль над східним кордоном. Без цього, за його словами, відновлення європейсько-російських відносин не можливе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.