НОВИНИ

В Одесі на мітингу до 9-го травня сталися сутички, є затримані

Для перевірки правоохоронці затримали чотирьох чоловіків.

У вівторок, 9 травня, в Одесі на заходах до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сталися сутички, правоохоронці затримали чотирьох осіб. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції в Одеській області.

"До Приморського ВП для перевірки доставлено чотирьох чоловіків: пенсіонера в футболці з зображенням радянського символу, чоловіка, який розповсюджував заборонену поліграфічну продукцію, та двох чоловіків, які використовували заборонену символіку", - йдеться у повідомленні.

Також за даними поліції, 10 людей намагалися пронести на Алею заборонені предмети.

Нагадаємо, 9 травня у Києві на вулиці Мазепи поліція заблокувала офіс організації «Добровольчий рух ОУН», яка планувала завадити проведенню акції "Безсмертний полк". Згодом у поліції заявили про перші затримання та поранення правоохоронця у центрі Києва. Також біля Вічного вогню у столиці сталася бійка між учасниками маршу "Безсмертний полк" і активістами.

9 травня у Запоріжжі під час мітингу біля мерії сталася бійка між учасниками акції "Безсмертний полк" і патріотично налаштованими активістами. 

Президент України Петро Порошенко назвав акцію «Безсмертний полк» взірцем витонченої політичної спекуляції на почуттях людей.