НОВИНИ

Окупанти вивезли в Краснодарський край затриманого під Судаком кримського татарина

У відкритих джерелах російських силових відомств немає інформації про затримання Тороза.

В окупованому Криму в селі Морське після обшуку в будинку кримського татарина Юсуфа Тороза, його сина Сервера російські силовики вивезли в Краснодарський край. Про це повідомила кримськотатарська активістка Ленора Дюльбер.

«Щодо Сервера порушена якась кримінальна справа в Краснодарському краї. Нам незрозуміло, яка. Передали всю інформацію адвокатам – вони будуть з’ясовувати що й до чого і оскаржувати протокол. Єдине, що відомо – батьки відразу поїхали у відділення поліції, де не мали жодного уявлення про те, що відбувається. В кінцевому підсумку вони зателефонували до Краснодарського краю, і там уточнили, що людину вивезли туди», – повідомила активістка.

У відкритих джерелах російських силових відомств немає інформації про затримання Тороза.

Нагадаємо, в кримському селі Морське силовики 8 травня провели обшук в будинку кримського татарина Тороза Юсуфа. Квартал в селі Морське, де компактно проживають кримські татари, оточили трьома автобусами озброєних людей. Після обшуку силовики забрали сина Тороза Юсуфа до поліції.

Коментарів підконтрольних Кремлю силових відомств Криму з цього приводу поки що немає.

Крім того, відбувся обшук в будинку голови Судацького районного меджлісу Ільвера Аметов, російські силовики побили його сина і відвезли його в невідомому напрямку.

Також раніше повідомлялося, що засудженого громадянина України Андрія Лугіна, який намагався вчинити самогубство, протестуючи проти переміщення до Мордовії, відразу після складної операції етапували з окупованого Криму без медичного супроводу, не знявши операційних швів. За словами дружини Лугіна, його ймовірно вивезли до Краснодарського краю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.