НОВИНИ

Голова СММ ОБСЄ вимагає покарати бойовика, який домагався представниці місії

Інцидент стався на окупованій території Донецької області.

Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугул Апакан засуджує сексуальні домагання стосовно представниці патруля місії на окупованій території Донецької області, що сталося 5 травня. Про це йдеться у його заяві на сайті організації. 

"Цей останній інцидент, в якому чоловік, озброєний штурмовою гвинтівкою, залякував неозброєну цивільну жінку - члена патруля СММ, використовуючи коментарі сексуального характеру, вимагає негайної і однозначної відповіді від так званої ДНР", - додав голова ОБСЄ в Україні.

За його словами, потрібно  ідентифікувати відповідальну особу і повністю застосувати відповідні заходи для унеможливлення подібних інцидентів.

Апакан підкреслив, що держави-учасниці ОБСЄ доручили беззбройним чоловікам і жінкам виконати важке завдання, і вони мають право робити це без страху фізичного або словесного нападу. 

«Місія не потерпить будь-які спроби залякати, принизити чи іншим чином втручатися в роботу своїх співробітників», - підкреслив він.

Нагадаємо, 6 травня у Міжнародній моніторинговій місії повідомили про домагання з метою задоволення своїх сексуальних потреб з боку озброєного чоловіка в ОРДО (окремих районах Донецької області) щодо члена патруля Місії жіночої статі.