НОВИНИ

СММ ОБСЄ повідомила про сексуальні домагання з боку бойовика на Донбасі

Озброєний чоловік погрожував, що не пропустить патруль Місії, поки його вимоги не будуть задоволені.

У Міжнародній моніторингової місії (СММ) ОБСЄ поінформували у суботу, 6 травня, про домагання з метою задоволення своїх сексуальних потреб з боку озброєного чоловіка в ОРДО (окремих районах Донецької області) щодо члена патруля Місії жіночої статі.

«Член патруля СММ жіночої статі зазнала сексуальних домагань з боку чоловіка, озброєного автоматом (АК-47), який погрожував, що не дозволить патрулю Місії рухатися у східному напрямку з Петровського до Роздольного, поки його вимоги не будуть задоволені. Патруль покинув цей район іншим маршрутом і поінформував СЦКК про те, що трапилося», - йдеться у звіті Місії.

Зазначимо, що населені пункти Петрівське і Роздольне Старобішевского району Донецької області знаходяться під контролем бойовиків ОРДО.

Нагадаємо, 28 квітня, на території ОРДіЛО неподалік блокпосту «ЛНР» поблизу патрулів СММ ОБСЄ трапився вибух та було відкрито вогонь зі стрілецької зброї.

Як повідомлялося, 23 квітня під час патрулювання у районі окупованого села Пришиб Луганської області підірвався на міні автомобіль СММ ОБСЄ. Один працівник місії загинув, ще двоє отримали поранення.