НОВИНИ

У Росії відмовилися виконувати рішення Ради Європи щодо Криму

Раніше окупаційна влада півострова заявила, що не збирається переглядати рішення про заборону Меджлісу кримськотатарського народу.

У Міністерстві закордонних справ РФ заявили, що Росія не визнає рішення Комітету міністрів Ради Європи щодо ситуації в окупованому Криму. Про це повідомляється на сайті відомства.

"Російська Федерація не вважає, що якимось чином пов'язана із зазначеним рішенням Комітету міністрів, і не вважає правомірним його використання українською стороною", - йдеться в повідомленні.

У МЗС РФ вважають, що населення окупованого Криму нібито перебуває під захистом російських законів "і Конвенцій ООН і Ради Європи, включаючи Європейську конвенцію про захист прав людини і основних свобод".

Читайте також: Рада Європи оприлюднила текст рішення щодо Криму

Нагадаємо, в середу, 3 травня, Комітет міністрів Ради Європи ухвалив комплексне рішення у зв'язку з ситуацією в окупованому Криму, закликавши Росію скасувати заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

У МЗС України привітали це рішення, наголосивши, що Комітет міністрів РЄ, як раніше Генасамблея ООН, визнав відповідальність Росії згідно з міжнародним гуманітарним правом та міжнародним правом у галузі прав людини та закликав владу РФ виконувати свої зобов’язання у повній мірі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.