НОВИНИ

Укроборонпром представить свої розробки на міжнародній виставці “IDEF-2017” у Туреччині

Уперше буде продемонстровано переносний ракетний гранатомет.

Державний концерн “Укроборонпром” представить Україну на 13-й Міжнародній виставці військової техніки “IDEF-2017”, що розпочнеться 9 травня в у Стамбулі. Про це повідомляє прес-служба концерну.

«Турецька Республіка є одним з найважливіших партнерів “Укроборнпрому” – вже існують конкретні домовленості поглиблення співпраці за різними напрямками військово-технічного співробітництва. Одним із пріоритетних завдань для нас є перехід на міжнародні стандарти у виробництві озброєння та військової техніки. Туреччина є членом НАТО, тому цей досвід для нас є дуже важливим фактором задля поглиблення ВТС», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Добірка новинок української зброї, представленої або ж випробуваної від початку 2017 року

Крім того, повідомляється, що цього разу у Стамбулі будуть представлені 15 підприємств та 5 спецекспортерів концерну.

Зокрема, вперше на цій виставці буде представлено переносний ракетний гранатомет. Також на стенді “Укроборонпрому” в рамках IDEF-2017 продемонструють такі передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, як натурний зразок безпілотного мінібронетраспортеру “Фантом”, бронетранспортери БТР-3Е1 та “Дозор-Б”, БМ “Оплот”,  танкові двигуни та агрегати, ракетне та артилерійське озброєння, вогнепальна зброя та інше.

Нагадаємо, раніше «Укроборонпром» відзвітував про виготовлення військового обладнання для ЗСУ за рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.