НОВИНИ

Укроборонпром представить свої розробки на міжнародній виставці “IDEF-2017” у Туреччині

Уперше буде продемонстровано переносний ракетний гранатомет.

Державний концерн “Укроборонпром” представить Україну на 13-й Міжнародній виставці військової техніки “IDEF-2017”, що розпочнеться 9 травня в у Стамбулі. Про це повідомляє прес-служба концерну.

«Турецька Республіка є одним з найважливіших партнерів “Укроборнпрому” – вже існують конкретні домовленості поглиблення співпраці за різними напрямками військово-технічного співробітництва. Одним із пріоритетних завдань для нас є перехід на міжнародні стандарти у виробництві озброєння та військової техніки. Туреччина є членом НАТО, тому цей досвід для нас є дуже важливим фактором задля поглиблення ВТС», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Добірка новинок української зброї, представленої або ж випробуваної від початку 2017 року

Крім того, повідомляється, що цього разу у Стамбулі будуть представлені 15 підприємств та 5 спецекспортерів концерну.

Зокрема, вперше на цій виставці буде представлено переносний ракетний гранатомет. Також на стенді “Укроборонпрому” в рамках IDEF-2017 продемонструють такі передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, як натурний зразок безпілотного мінібронетраспортеру “Фантом”, бронетранспортери БТР-3Е1 та “Дозор-Б”, БМ “Оплот”,  танкові двигуни та агрегати, ракетне та артилерійське озброєння, вогнепальна зброя та інше.

Нагадаємо, раніше «Укроборонпром» відзвітував про виготовлення військового обладнання для ЗСУ за рік.