НОВИНИ

Прихильники Brexit зазнали поразки на місцевих виборах у Великій Британії

Гірше за всіх партій виступила Партія незалежності.

Правляча у Великій Британії Консервативна партія впевнено здобуває перемогу на виборах до місцевих органів влади Сполученого Королівства, в той час як Лейбористська партія не змогла добитися великих успіхів. Про це у п'ятницю, 5 травня, повідомляє британська телерадіокорпорація BBC.

Згідно з результатами підрахунків голосів, Консервативна партія може розраховувати на 561 місце, відігравши 155 місць в порівнянні з попередніми виборами. Консерватори, лідером яких є прем'єр-міністр Британії Тереза ​​Мей, отримали більшість в 10 з 20 рад.

Лейбористська партія програла 125 місць, і в підсумку поки вона отримує 403 місця. Лейбористи отримали більшість в п'яти радах. Ліберал-демократи втратили 29 місць і поки можуть розраховувати на 142 місця. Партія Уельсу відіграла 12 місць, всього заробивши 47. 

Гірше за всіх партій виступила Партія незалежності, яка вимагала виходу Королівства з Євросоюзу. Їй не вдалося поки виграти жодного місця по 20 порад, але вона вже втратила 41.

Напередодні у Великій Британії стартували вибори до місцевих органів влади, які покликані показати співвідношення сил напередодні дострокових парламентських виборів у червні. Партії повинні розподілити між собою 4851 місце в 88 радах Англії, Шотландії та Уельсу. У квітні парламент Великої Британії проголосував за проведення 8 червня 2017 дострокових парламентських виборів. Спочатку планувалося, що вони пройдуть в 2020 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.