НОВИНИ

Бойовики затягують передачу тіл загиблих у районі Світлодарської дуги українських бійців — штаб

Переговори тривають третю добу.

Терористи так званої «ЛНР» третю добу дають обіцянки та постійно змінюють час передачі тіл загиблих 2 травня військовослужбовців Збройних Сил України. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Згідно з повідомленням, у рамках гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація 200», одразу ж після підтвердження факту загибелі українських бійців розпочалася процедура щодо повернення тіл героїв на підконтрольну Україні територію.

«Уже з 2 травня українська сторона готова у будь-який час прийняти тіла загиблих захисників для подальшої їх передачі родичам. Проте вже третю добу представники ОРЛО дають обіцянки та постійно змінюють час передачі тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України. У свою чергу, у випадках загибелі ворога, представники Збройних Сил України, дотримуючись морально-етичних норм, завжди віддають тіла загиблих без будь-яких зволікань та маніпуляцій на свою користь», - наголосили в штабі.

Читайте також: «Евакуація 200». Як шукають загиблих

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що троє українських військових героїчно загинули в районі Світлодарської дуги, рятуючи свого пораненого побратима.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.