НОВИНИ

Українці заборгували за комунальні послуги майже 34 мільярди гривень

Водночас скорочується заборгованість за водопостачання та вивезення сміття, але збільшують - за опалення та гарячу воду.

Борги українців за опалення, гарчу воду та газопостачання суттєво зросли в період з січня по березень 2017 року. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Зазначається, що заборгованість за природний газ за вказаний період зросла на 16,7% – до 7, 117 мільярда гривень.

Згідно з повідомленням, за звітний період заборгованість населення по оплаті за централізоване опалення та гаряче водопостачання зросла на 8,8% - до 10,355 мільярда гривень, а за утримання будинків та прибудинкових територій на 4,3% – до 2,5 мільярда гривень.

Повідомляється також, що за перший квартал цього року знизилася заборгованість населення з оплати за послуги водопостачання та водовідведення (на 11,8%) – до 1,3 мільярда гривень та за вивезення побутових відходів (на 9,6%) – до 345,5 мільйонів гривень.

За даними Держстату, загальний рівень нарахувань по оплаті житлово-комунальних послуг для населення з 1 січня по 31 березня 2017 року становив 33,5 мільярда гривень, з яких було сплачено 28,6 мільярда гривень. Таким чином, рівень оплати становив 85,3%.

Раніше у Національному банку спрогнозували вартість газу на найближчі роки. Зокрема, у 2019 році вартість імпортованого газу становитиме 292 дол. за одну тисячу кубічних метрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.