НОВИНИ

У Лівії 14 українців із затриманого танкера постали перед судом — ЗМІ

Після тригодинної стрілянини два танкери були захоплені і разом з екіпажами доставлені в Тріполі.

У Тріполі (Лівія) судили 14 громадян України з танкера "Рута", затриманого військово-морськими силами Лівії. Про це 30 квітня з посиланням на представника лівійських ВМС Аюба Кассема повідомляє Al Jazeera.

За його словами, після тригодинної стрілянини два танкери були захоплені і разом з екіпажами доставлені в столицю Лівії Тріполі, де постали перед судом.

"Серед них були 14 українців із "Рути", четверо турків і двоє грузин, які перебували на другому судні - "Старк", - зазначив Кассем.

Він також повідомив, що ще троє членів екіпажу "Старка" перебувають у м. Зувара (Лівія), при цьому їхню національність він не уточнив.

Повідомляється, що під час захоплення "Рута" була завантажена майже 3 330 тонн нафти, "Старк", який може перевозити 1236 тонн, також мав був бути завантажений. Кассем зазначив, що "Рута" була під українським прапором, другий танкер - під конголезьким.

За словами представника ВМС, екіпажі суден "були добре озброєні, мали підтримку охорони на човнах і чинили опір". Мало того, кілька разів із човнів по ВМС було відкрито вогонь із автоматів Калашникова і кулеметів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що військово-морські сили Лівії з боєм захопили два судна, підозрювані у контрабанді нафти з північноафриканської країни, одне із яких - танкер "Рута" - нібито було під українським прапором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.