НОВИНИ

У СБУ розкрили подробиці верифікації в’язнів, які не хочуть повертатися на окупований Донбас

За словами радника голови СБУ, ув'язнені побоюються, що в разі повернення на окуповані території, терористи відправлять їх на війну проти України.

Представники України на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську покажуть ув'язнених зі списку полонених, які відмовляються повертатися на окуповані терористами території Донбасу. Про це заявив радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт.

"Ми готові відкрити пенітенціарні місця, де знаходяться люди, які здійснювали злочини проти України та є в списках на обмін у рамках Мінських домовленостей. Є представник уповноваженого з прав людини від Лутковської, все робиться в присутності ОБСЄ як гаранта, що ми покажемо людей, які не хочуть туди повертатися", - повідомив він.

За словами радника голови СБУ, ув'язнені в Україні побоюються, що у разі повернення на окуповані території, терористи відправлять їх на війну проти України.

Тандіт уточнив, що наразі заручниками офіційно вважаються 128 українців, 118 з яких утримуються на окупованому Донбасі, ще 10 осіб - на території Росії.

Раніше повідомлялося, що терористи утримували в заручниках 126 українців.

Нагадаємо, 26 квітня в Мінську відбулося засідання Тристоронньої контактної групи. Сторони домовилися про верифікацію відмови громадян від переміщення на непідконтрольну Україні частину Донбасу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.