НОВИНИ

США надали Держприкордонслужбі засоби військового радіозв’язку на $21 млн

Радіостанції встановлять на кораблях морської охорони, постах технічного спостереження та у підрозділах охорони кордону в зоні АТО.

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки передало Державній прикордонній службі України 569 комплектів засобів військового радіозв’язку на $21 млн у рамках спільного з Урядом США проекту Міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможностей Держприкордонслужби України», повідомили у прес-службі ДПСУ у п'ятницю, 28 квітня.

Зазначається, що урочиста передача засобів радіозв'язку відбулася за участі президента України Петра Порошенка, посла США Марі Йованович, голови Держприкордонслужби Віктора Назаренка.

За інформацією, радіостанції, серед яких стаціонарні, автомобільні, ранцеві та портативні, будуть встановлені на кораблях (катерах) морської охорони, постах технічного спостереження, розміщені у підрозділах охорони державного кордону в зоні АТО та надані мобільним підрозділам. Крім того, вони надаватимуться особовому складу прикордонних нарядів за мінімальною необхідністю.

Повідомляється, що ці радіостанції дозволять організувати захищений телефонний радіозв'язок, як між підрозділами Держприкордонслужби, так і взаємодії із Збройними силами України та Національною гвардією, канали передачі даних для обміну оперативною інформацією між органами та підрозділами ДПСУ у «Тактичному чаті» та роботу системи радіозв'язку ДПСУ в умовах застосування противником засобів радіоелектронної боротьби.

Нагадаємо, 20 квітня Франція передала українським саперам розмінувальні гармати. Гуманітарна допомога є частиною проекту глобальної підтримки Франції робіт з розмінування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.