НОВИНИ

Лукашенка запевнив, що навчання "Захід-2017" не несуть загрози для України

Очільник Білорусі дав гарантії, що вторгнення Росії з білоруської території не буде.

Президент Білорусі Аляксандр Лукашенка дав гарантії та запевнив, що російсько-білоруські навчання "Захід-2017", які відбудуться восени, не несуть загрози для України. Про це заявив президент України у п'ятницю, 28 квітня під час передачі військової техніки Державній прикордонній службі України.

"Я отримав тверде запевнення, що заплановані російсько-білоруські стратегічні навчання "Захід-2017" поблизу кордону України не перетворяться на підготовку Росії плацдарму для вторгнення в Україну з білорускою території", - сказав Порошенко 

Як повідомлялося, голова Верховної Ради України Андрій Парубій 27 березня заявив, що "Захід-2017" можуть використати для прямої агресії або диверсійних дій проти України.

Нагадаємо, у січні 2017 року стало відомо про російсько-білоруські стратегічні маневри "Захід-2017", які відбудуться відразу на декількох полігонах двох країн. Для участі в маневрах до Білорусі перекинуть велику кількість російських військ. Цей висновок зробили на підставі даних про вагони, замовлені Міноборони Росії в російської залізниці. Відомості були взяті з відкритих джерел: на 2017 рік для перевезення військ і військових вантажів по Білорусі росіяни замовили аж 4162 залізничних вагони, між тим, на весь 2016 рік аналогічно замовлялися лише 50 вагонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.