НОВИНИ

Представник МВФ: Україна здійснила важливу стабілізацію економіки

За словами Девіда Ліптона зауважив, що іноді ця стабілізаційна фаза не з приємних: громадяни починають оцінювати пророблену роботу вже на етапі зростання економіки.

Україна здійснила важливу стабілізацію економіки. Цим має пишатися керівництво держави, і це мають розуміти люди. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловив перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ) Девід Ліптон.

При цьому він зауважив, що іноді ця стабілізаційна фаза не з приємних: громадяни починають оцінювати пророблену роботу вже на етапі зростання економіки.

«У Польщі, наприклад, після стабілізації було кілька змін в уряді. Минуло кілька років, перш ніж населення нарешті відчуло переваги переходу, коли почала динамічніше зростати економіка», – розповів Ліптон.

Водночас представник МВФ зазначив, що попри те,що стабілізація дуже серйозне досягнення, зробити ще треба багато.

«Україна не може загальмувати або піти у зворотному напрямку. Адже втратить усе зроблене. Вона повинна рухатись уперед, бо має величезний потенціал розвитку економіки, її зростання і збільшення доходів, за умови, що буде завершено решту реформ. Тоді й люди краще їх сприйматимуть», – сказав він.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.