НОВИНИ

Трамп призначив нового керівника Секретної служби США

Новим директором став відставний генерал морської піхоти Рендольф Аллес.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп призначив новим керівником Секретної служби країни, що займається охороною перших осіб держави та їхніх рідних, відставного генерала морської піхоти Рендольфа Аллеса. Про це повідомила The New York Times.

"Аллес, який пішов з морської піхоти у 2011 році у чині генерал-майора, є першим директором Секретної служби, принаймні, за останні сто років, який до свого призначення не служив у її лавах", - йдеться у повідомленні.

Секретна служба США — федеральне агентство США, підпорядковане Міністерству внутрішньої безпеки США. Основними завданнями Секретної служби США є запобігання підробці американських грошей, боргових зобов'язань, інших цінних документів, а також охорона президента США, віце-президента США, їх безпосередніх родичів, інших високопоставлених чиновників, колишніх президентів і їх родини, кандидатів у президенти і віце-президенти, представників іноземних держав під час їхніх візитів. Також Секретна служба займається розслідуванням різних видів фінансових махінацій, крадіжок особистих даних і допомагає розслідувати деякі внутрішні злочини.

Попереднім главою Служби був Джозеф Кленсі, у лютому 2017 року стало відомо, що він йде у відставку

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.