НОВИНИ

Порошенко змінив склад комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України

Президент додав чотирьох нових членів.

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким змінив склад Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України. Відповідний указ від 24 квітня оприлюднений на сайті глави держави.

Зокрема, до складу комісії було введено заступницю міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталію Бойко, заступника міністра фінансів України, Національного координатора з питань співробітництва України з НАТО у сфері ресурсного (фінансового) забезпечення Андрія Граділя, заступницю міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Анастасію Дєєву та заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туку.

Крім того, Порошенко затвердив у складі Комісії першого заступника міністра закордонних справ України, Національного координатора з питань співробітництва України з НАТО у сфері зовнішньої політики, заступника голови Комісії Вадима Пристайка.

Також указом зі складу комісії було виведено М.Акопян, І.Діденка, Т.Кілочицьку, С.Марченка.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, комісія з питань координації євроатлантичної інтеграції України була створена в липні 2016 року. ЇЇ очолила віце-прем'єр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.