НОВИНИ

НАЗК розпочало перевірку декларацій Порошенка, Гройсмана й міністрів за 2016 рік

Водночас член Нацагенства Руслан Радецький зазначив, що перевірка декларацій цих чиновників за 2015 рік також ще не завершилась.

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало перевірку декларацій президента Петра Порошенка, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана і членів уряду за 2016 рік. За відповідне рішення члени Агентства проголосували на позачерговому засіданні у понеділок.

На засіданні зібрались усі чотири члени НАЗК. Відповідальний за цей напрямок член НАЗК Руслан Радецький пояснив, що зараз стартує перевірка декларацій за 2016 рік, хоча перевірка декларацій за 2015 рік цих чиновників ще не завершилась.

"З низки незалежних від нас причин, перевірка декларацій за 2015 рік ще не завершилась, але уже подані декларації за 2016 рік, і суспільство вимагає їхньої перевірки. Я думаю, що це навіть плюс, бо ми зможемо порівнювати дві декларації", – розповів Радецький.

Водночас, члени НАЗК запевнили, що старт перевірок нових декларацій не скасовує перевірку всіх декларацій за 2015 рік.

Крім того НАЗК почало повну перевірку декларацій декларацій за 2015 рік п'яти чиновників: заступника прокурора Одеської області Олега Косьяненка, судді вищого госпсуду Світлани Владимиренко, заступника начальника ДФС Львівської області Олега Стельмащука, заступника керівника Старокостянтинівської прокуратури Ярослава Лісового та заступника начальника Деснянського УП ГУНП Києва Андрія Умрихіна.

Нагадаємо, 1 квітня завершився другий етап е-декларування, який почався 1 січня 2017 року, під час якого декларації мали подати усі публічні службовці України - близько 700-800 тисяч службових і посадових осіб, які працюють в органах влади та місцевого самоврядування, у державних та комунальних установах, закладах і організаціях.  Національне агентство з питань запобігання корупції проводить близько 100 повних перевірок електронних декларацій чиновників і три тисячі спеціальних. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.