НОВИНИ

Голова Європарламенту розповів про можливість скасувати Brexit

Він зазначив, що "якщо Велика Британія після виборів захоче зупинити процедуру виходу, то це буде дуже просто".

Велика Британія зможе залишитися в Європейському союзі і зупинити процедуру виходу, якщо таке рішення буде ухвалено після дострокових парламентських виборів 8 червня. Про це президент Європарламенту Антоніо Таяні розповів в інтерв'ю The Guardian за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей.

Він зазначив, що "якщо Велика Британія після виборів захоче зупинити запуск Brexit, процедура буде дуже простою". Таяні підкреслив, що рішення залишитися в складі Європейського союзу пішло б на користь усім. Він зазначив, що був би дуже радий.

Окрім того, голова Європарламенту пригрозив ветувати будь-яку угоду в рамках Brexit, якщо вона не буде в повному обсязі гарантувати існуючі права громадян ЄС, які проживають в країні. Раніше The Guardian вже повідомляло, що Європейський парламент накладе вето на угоду про вихід Великої Британії з ЄС, якщо воно не збереже за європейцями право на життя і поїздки до Великої Британії, якими вони володіли до старту процедури Brexit. 

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей ввечері 28 березня підписала лист, яким офіційно запустила процедуру виходу своєї країни з Євросоюзу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.