НОВИНИ

МЗС відреагувало на проведення "міжнародного економічного форуму" в окупованому Криму

Дипломатичне відомство висловило рішучий протест через проведення заходу.

Міністерством закордонних справ України нотою висловлено рішучий протест Російській Федерації у зв’язку з проведенням 20-22 квітня так званого «Ялтинського міжнародного економічного форуму» в окупованому Криму. Про це йдеться у заяві дипломатичного відомства.

«Проведення згаданого заходу є грубим порушенням Російською Федерацією державного суверенітету України, законодавства України, загальновизнаних норм міжнародного права, у тому числі Статуту ООН, Резолюцій Генеральної Асамблеї ООН «Територіальна цілісність України»A/Res/68/262 від 27 березня 2014 року та «Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь» A/Res/71/205 від 19 грудня 2016 року, а також інших багатосторонніх міжнародних договорів, сторонами яких є Україна та Російська Федерація», - йдеться у заяві.

Читайте також: У МЗС України перевірять інформацію про "офіційну поїздку" мера Ялти до Італії

Також повідомляється, що МЗС висловило «категоричну вимогу стосовно вжиття російською стороною невідкладних заходів щодо відновлення територіальної цілісності і суверенітету України, неухильного дотримання загальновизнаних норм міжнародного права та негайного припинення практики проведення без згоди України будь-яких заходів на її суверенній території».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.