НОВИНИ

Літаки ВМС США провели розвідку поблизу російських баз у Сирії та Калінінградській області

Польоти тривали впродовж кількох годин уздовж узбережжя Сирії, а також у повітряному просторі Польщі.

Американські військові літаки в четвер, 20 квітня, провели чергові розвідувальні польоти поблизу російських баз у Сирії та кордонів Калінінградської області. Про це свідчать дані західних сайтів, які відстежують пересування військової авіації.

За їхньою інформацією, патрульний протичовновий літак ВМС США P-8A Poseidon із бортовим номером 168 853, що вилетів з авіабази Сігонелла на Сицилії, протягом декількох годин виконував польоти над акваторією Середземномор'я уздовж узбережжя Сирії, де розташовані пункт матеріально-технічного забезпечення ВМФ Росії в Тартусі та авіабаза Хмеймім.

Читайте також: Літаки ВПС США провели радіаційну розвідку біля російських кордонів

Також у четвер стратегічний розвідувальний літак ВПС США RC-135W з бортовим номером 62-4139 і позивним LANDO98, що піднявся з авіабази Мілденхолл у Великій Британії, здійснив підліт до російських кордонів на півдні Балтики. Американський розвідник виконував багатогодинний політ на південь від кордонів Калінінградської області, перебуваючи в повітряному просторі Польщі.

Нагадаємо, 18 квітня два російських бомбардувальники Ту-95 "Ведмідь" наблизились на відстань 100 миль до американського острова в районі Аляски та були перехоплені американськими винищувачами F-22 Raptor. Згодом стало відомо, що наступного дня два російських Ту-95Н розробки 1950-х років, здатних нести на борту ядерні заряди, знову наблизились до берегової лінії США в районі Аляски.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.