НОВИНИ

ВАСУ відмовився розглядати позов Шокіна до Ради і президента

"Адміністративний позов залишити без розгляду", - оголосив головуючий суддя Валентин Мороз.

Вищий адміністративний суд України відмовив представникам колишнього генерального прокурора Віктора Шокіна в задоволенні клопотання про поновлення строків подачі позову і залишив позов Шокіна до Верховної Ради і президента без задоволення.

"У задоволенні клопотання позивача про поновлення строку звернення до суду відмовити. Адміністративний позов Шокіна... залишити без розгляду", - озвучив головуючий суддя Валентин Мороз ухвалу суду.

Як повідомлялося, 29 березня 2016 року Верховна Рада дала згоду на звільнення президентом України Петром Порошенко генпрокурора Віктора Шокіна. 3 квітня Порошенко підписав указ про звільнення його з посади. У травні генпрокурором України був призначений Юрій Луценко.

У березні 2017 року Шокін подав позов до ВАСУ про визнання незаконними та скасування рішень про його звільнення, а також про відновлення в адміністративній посаді. У справі зазначено, що позивач - Шокін, відповідачі - президент України Петро Порошенко, Верховна Рада (представник відповідача - Микола Олефіренко).

У прес-службі ВАСУ пояснили, що Шокін просить визнати незаконними та скасувати постанову Верховної Ради про надання згоди на його звільнення, а також відповідні укази президента. Крім того, екс-генпрокурор просить відновити його "в адміністративній посаді".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.