НОВИНИ

Як змінилася кількість переселенців у регіонах з початку року - інфографіка

Областями, що лідирують за кількістю переселенців, які знімаються з реєстрації, стали Запорізька, Донецька і Кіровоградська.

Станом на 30 березня 2017 року вимушеними переселенцями в Україні офіційно стали понад 1,59 млн осіб, найбільше їх мешкає на неокупованій території Донеччини (більше 532 тис.) і Луганщини (майже 291 тис). Видання "Слово і Діло" показало розподіл кількості переселенців з окупованого Донбасу та Криму за областями.

Якщо ж поглянути на динаміку змін кількості внутрішньо переміщених осіб по регіонах України, можна побачити, що найбільш стрімкий ріст демонструє столиця: порівняно із січнем 2017 року до Києва переїхали 6044 переселенці з Криму і Донбасу. 1816 внутрішніх мігрантів із цих територій зареєструвалися в Харківській області, 1795 – у Київській.

Областями, що лідирують за кількістю переселенців, які знімаються з реєстрації, стали Запорізька (32688 людей), Донецька (26865) і Кіровоградська (5234).

Нагадаємо, 14 квітня президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні». який спрощує реєстрацію внутрішніх переселенців