НОВИНИ

Юрій Береза: Влада України насамперед має знайти спільну мову з вчителями та священиками

За словами нардепа, складається враження, що більшість молодих людей живе в якомусь ілюзорному віртуальному світі телевізора та соціальних мереж.

Найперші, з ким має знайти спільну мову нинішня влада, — вчителі й священики. Таку думку в інтерв’ю Тижню у рамках проекту Антіна Мухарського «Національна ідея модерної України» висловив нардеп (НФ), голова підкомітету з питань військової безпеки і оборони Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони Юрій Береза.

«Незважаючи на те що релігія і держава відокремлені. Священики — це ті, хто може пропагувати. Щодо педагогів. Реформи освітньої галузі: у кожній школі, ПТУ, університеті. Це дуже важливо. Я хотів би зробити так, щоб, наприклад, у ПТУ працювали бійці, які пройшли війну. Виховання на справжніх ідеалах — це ще й донести до покоління, яке підростає, ті речі, які зараз у країні відбуваються», - сказав він.

Бо, за словами нардепа, складається враження, що більшість молодих людей живе в якомусь ілюзорному віртуальному світі телевізора та соціальних мереж. Це діти, найуразливіші організми, які легко піддаються згубному впливу. 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.