НОВИНИ

Співголова Міжпарламентської ради Україна-НАТО: Ми знаємо що дезінформація є у наших країнах

За словами Райнелли Андрійчук, питання в тому, щоб донести коректну інформацію і боротися з пропагандою.

Співголова Міжпарламентської ради Україна-НАТО Райнелл Андрійчук розповіла в інтерв’ю Тижню, у Парламентської асамблеї НАТО достатньо даних про Україну, про її розвиток та хід реформування. Певне занепокоєння викликає використання проти наших народів дезінформації та інших інструментів впливу з боку Росії.

«Парламентська асамблея НАТО працює над тим, аби протистояти цьому. Ми проводимо семінари, запрошуємо спікерів, спостерігаємо за Україною, щоб зрозуміти, звідки беруть початок всі ці речі. І спершу перевіряємо, що відбувається насправді, щоб порівняти з тим, як це подається. Зловживання інформаційними системами, які ми відстежуємо, пов’язані також і з недержавними суб’єктами. У контексті НАТО, коли ми говоримо про власну оборону та безпеку, ми все це враховуємо. Це проблеми, пов’язані з розвитком новітніх технологій. На жаль, крім позитиву прогрес несе і певні загрози», – сказала вона.

За словами Андрійчук, у Парламентська асамблея НАТО знають, що дезінформація є в країнах Альянсу. Питання полягає в тому, щоб донести коректну інформацію і боротися з пропагандою.

«Ми знаємо що дезінформація є в наших країнах. Я знаю, що вона є в Канаді, в США, в ряді країн Європи. Питання в тому, щоб донести коректну інформацію і боротися з пропагандою. Звичайно, технології інформаційного впливу не стоять на місці. Але НАТО уважно за цим стежить, країни – члени Альянсу попереджені. Ннавіть звичайні громадяни вже стурбовані таким потоком дезінформації, що є втручанням в їхнє приватне життя. Я вважаю, що ми добре обізнані в питанні дезінформації з боку Росії», – розповіла співголова Міжпарламентської ради Україна-НАТО.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.