НОВИНИ

У Києві відкрився міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

У міжнародному конкурсі представлено 13 стрічок, у національному дев'ять.

У середу, 19 квітня, у Києві відкрився міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KISFF-2017. Про це повідомляється на сайті фестивалю.

"Фестиваль розвиває національну і міжнародну платформи короткометражних фільмів з метою відкрити нові форми і методи кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це національне та міжнародне місце зустрічі кіношників, джерело натхнення та нових знань для професіоналів, студентів та поціновувачів кіно. KISFF – це осередок для розвитку талантів та популяризації кінематографу як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп", - йдеться у повідомленні.

У міжнародному конкурсі представлено 13 стрічок, у національному - 9. Обидві програми буде судити професійне міжнародне журі. Переможець національного конкурсу отримає грошовий приз від фестивалю та його партнерів.

Три головні нагороди будуть вручені фільмам-переможцям у таких номінаціях: “Кращий фільм”, “Краща режисура”, “Приз глядацьких симпатій”. За членами журі також зберігається право надати 2 або більше “Особливих відзнак журі”.

Нагадаємо, фільм українського режисера Сергія Лозниці "Покірлива" став одним з учасників основного конкурсу 70-го Каннського кінофестивалю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.