НОВИНИ

Мей відкинула ідею повторного референдуму щодо Brexit

"Зворотного шляху бути не може", - заявила британський прем'єр-міністр.

Повторного референдуму з питання про збереження членства Великої Британії в Європейському союзі (Brexit) не буде, заявила британський прем'єр-міністр Тереза Мей.

"Зворотного шляху бути не може", - сказала вона в ефірі BBC, додавши, що тепер уряд має виконати свою обіцянку про вихід країни з ЄС.

Влітку 2016 року, незабаром після того як майже 52% британських виборців проголосували за Brexit, в країні почалася кампанія за проведення другого референдуму. Онлайн-петиція про повторне голосування зібрала кілька мільйонів підписів.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей виступила категорично проти проведення другого референдуму щодо незалежності Шотландії до закінчення процедури Brexit.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей ввечері 28 березня підписала лист, яким офіційно запустила процедуру виходу своєї країни з Євросоюзу. За даниими ​Guardian, Європейський парламент накладе вето на угоду про вихід Великої Британії з ЄС, якщо воно не збереже за європейцями право на життя і поїздки до Великої Британії, якими вони володіли до старту процедури Brexit. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.