НОВИНИ

На Донбасі бойовики закривають шахти через заповненість складів - розвідка

Водночас, за даними ГУР МО, шахтарі вимагають повної виплати заробітньої плати.

У зоні проведення антитерористичної операції триває процес зупинення виробничої діяльності вугледобувних підприємств, працівників яких відправляють у вимушені неоплачувані відпустки. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України у середу, 19 квітня.

«З 17 квітня розпочалося переведення шахт ДП «Макіїввугілля» у режим водовідливу. Припинена також робота шахт «ім. Засядька» та «ім. Скочинського» через завантаженість складів за відсутності схем збуту продукції», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з огляду на систематичну невиплату заробітної плати, починаючи з березення 2017 року (виплату здійснили лише на 50%) шахтарі направили на адресу так званого «міністерства вугільної промисловості ДНР» колективне звернення з вимогою вирішити цю проблему та довести суму виплат до розміру українських.

Нагадаємо, за інформацією розвідки від 10 квітня, на Донбасі російські військові жорстоко побили місцевих жителів, внаслідок чого загинула одна людина. Люди обурилися діями окупантів і зібралися на стихійний мітинг, який був розігнаний бойовиками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.