НОВИНИ

Полторак обговорив із президентом ПА НАТО реформу українських Збройних сил

Паоло Аллі наголосив на важливості проведених в Україні реформ і запевнив у своїй підтримці.

Міністр оборони України Степан Полторак обговорив з президентом Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі ситуацію з безпекою в Україні, а також стан реформування вітчизняного оборонного відомства та Збройних Сил України. Про це повідомила прес-служба Міноборони України.

"Реформувати Збройні cили під час бойових дій важко, такого досвіду немає ні у кого, але в мене немає жодного сумніву, що у нас все вдасться", - зазначив Полторак під час зустрічі, яка відбулася в рамках візиту міністра до Італії.

Як повідомляється на офіційному сайті українського оборонного відомства, Аллі в свою чергу наголосив на важливості проведених в Україні реформ. "Запевняю, що Італія - ​​добрий друг для України, і ми усвідомлюємо, наскільки важливою є підтримка Італії вашій країні", - зазначив він.

Як повідомлялося, у 2017 році британські інструктори підготують 5 тисяч українських військових за стандартами НАТО. Раніше голова Військового комітету НАТО генерал Петр Павел оцінив результати України у реформуванні Збройних сил, сказавши, що задоволений побаченим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.