НОВИНИ

Московському священику не шкода Японію, "покарану" за Курильські острови

Московський священик з храму Святителя Миколая у Хамовниках (Росія) Олександр Шумський, який є одним з помітних авторів ряду православних сайтів, опублікував нову статтю, в якій пояснив, що, покаравши Японію стихійними лихами, Господь показав, на чиїй стороні він знаходиться в суперечці Росії та Японії за Курильські острови.

"Практично всі російські люди, в один голос, не змовляючись, стверджують, що страшний природний катаклізм в Японії є відплата цій країні за образу нашої Вітчизни", - пише о. Олександр у своїй статті на сайті "Руська народна лінія".

За його спогадами, після відвідування Курильських островів російським Президентом "в Японії топтали його портрети, спалювали і рвали російський прапор".

За символічними діями, як правило, слідують практичні, вважає священик. "Ось і повернув їй Господь бумерангом те, що належить за помилкові символічні дії і наміри".

"Іншим країнам теж є над чим замислитись, - пише о. Олександр Шумський. - Адже сьогодні Росію, немов пораненого звіра, кожен покидьок норовить штовхнути ногою, плюнути в неї тощо. Мені дуже шкода простих японців, але мені зовсім не шкода Японію, яка показала нам граничний ступінь своєї ворожості. За все треба платити".

Священик також назвав другу причину, по якій Господь покарав Японію: "Японія одна з країн-лідерів створення світового порядку. Швидше за все, цій суперелектронній країні доручена розробка антихристового чіпа. І Господь попереджає цю країну страшним землетрусом".

Однак, за словами священика, "покаравши Японію, Господь попереджає і нас покаянними словами преподобного Андрія"Душе моя, душе моя, повстаньти, що спиш, кінець наближається". Тому, на думку священнослужителя, необхідно відмовлятися від будь-яких електронних карток (платників податків, універсальних електронних карт і т.п.), підвищувати народжуваність в Росії, відновлювати економіку, армію і т.д.

Нагадаємо, що влітку 2010 року Росія сама постраждала від стихійного лиха – внаслідок спеки спалахнули пожежі, які знищили значну частину врожаю, лісів, водних ресурсів.Не обійшлося і без людських жертв. Лісові пожежі в Росії завдали економіці країни збитків щонайменше на 1% ВВП, або приблизно 15 млрд доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.