НОВИНИ

В окупованому Донецьку відбудеться акція протесту через "націоналізацію" шахт — джерело

Гірники незадоволені звільненнями та "добровільно-примусовими" неоплачуваними відпустками.

В Донецьку гірники збираються провести акцію протесту в середу, 19 квітня. Про це повідомило джерело Тиждень.ua.

Згідно з повідомленням, на окупованих територіях зафіксоване зростання протестних настроїв гірників. Люди незадоволені ситуацією із закриттям більшості «націоналізованих» шахт та звільненням або відправленням робітників у неоплачувані відпустки.

Читайте також: Горда зупинка. Що буде з «націоналізованими» підприємствами в ОРДіЛО?

«На 19 квітня у місті Донецьк на площі Леніна о 10:00 планується провести акцію протесту (відповідні повідомлення із закликами взяти участь поширюються також різними групами в соціальній мережі «ВКонтакті» серед мешканців ОРДіЛО), під час якої звернутись до «голови ДНР» Захарченка з вимогою не допустити погіршення соціального становища», - повідомило джерело.

Нагадаємо, за даними заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій України Георгія Туки, терористи захопили 46 українських підприємств, які розташовані на окупованому Донбасі.

Як повідомлялося, на початку березня найбільший приватний український енергетичний холдинг «ДТЕК Енерго» через транспортну блокаду зупинив майже всі вугільні шахти на окупованому Донбасі. Крім того, 23 лютого на Донеччині зупинила роботу Миронівська ТЕС. 20 лютого Єнакіївський металургійний завод і ПАТ «Краснодонвугілля», які розташовані на окупованій території, зупинили виробництво, а 14 лютого через блокаду залізниці зупинив роботу Алчевський металургійний комбінат.

Згодом група Метінвест повідомила про повну втрату контролю над роботою всіх своїх активів на тимчасово окупованих територіях. Згодом з’явилося повідомлення групи СКМ, згідно з яким із 15 березня 2017 році група припинила контролювати роботу своїх активів, розташованих на окупованому Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.