НОВИНИ

Кандидатів у президенти Франції попередили про терористичну загрозу

В оточенні кандидатів Франсуа Фійона і Емманюель Макрона підтвердили інформацію, що вони отримували такі дані від правоохоронців.

Генеральна дирекція внутрішньої безпеки Франції попередила деяких кандидатів президентських перегонів про терористичну загрозу, повідомили ЗМІ у неділю, 16 квітня.

"Терористичний ризик максимальний, і наші служби мобілізовані", - йдеться у повідомленні.

За даними, головних кандидатів президентських виборів попередили про конкретну терористичну загрозу для їхньої власної безпеки або безпеки їхніх виборчих штабів.

Зазначається, що є "суттєва і безпосередня" загроза, до якої паризька прокуратура ставиться дуже серйозно. Вона приступила до попереднього розслідування. Поліцейська служба, що займається охороною кандидатів, отримала в зв'язку з загрозою докладні інструкції.

В оточенні кандидатів Франсуа Фійона і Емманюель Макрона підтвердили інформацію, що вони отримували такі дані від правоохоронців.

Нагадаємо, 16 квітня кандидат у президенти Франції Еммануель Макрон заявив, що у разі перемоги на виборах він змусить президента Росії Владіміра Путіна вести діалог щодо врегулювання конфліктів в Україні й Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.