НОВИНИ

У Мінсоцполітики спрогнозували зменшення кількості отримувачів субсидій

Рева пообіцяв, що стрімкого зростання тарифів уже не буде.

В Україні зменшуватиметься кількість отримувачів субсидій на оплату комунальних послуг. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Він пояснив, що на кінець опалювального сезону 2016-2017 років у міністерстві визначили найбільшу кількість соціально незахищених осіб, які не могли заплатити за житлово-комунальні послуги.

«Цю точку ми проходимо. Коли ми рахували, скільки взагалі може бути одержувачів субсидій, то виходили на 8-9 млн. За фактом на січень 2017 року їх було 7,5 млн. Решта 1,5 млн, швидше за все, мали формальне право на отримання дуже невеликої субсидії, але просто не захотіли займатися її оформленням. Так як стрімкого зростання тарифів вже не буде, а доходи людей ростуть, я прогнозую, що на 1 січня 2018 року субсидії будуть отримувати близько 5 млн домогосподарств. Десь третина відсіється», - зазначив міністр.

Нагадаємо, за даними Держстату, загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг в Україні, в січні-грудні 2016 року склала 5 млрд 704,7 млн ​​грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.