НОВИНИ

На військовому параді у КНДР загорівся танк

Під час проходження танків площею параду, було видно що в одній з колон не вистачає однієї з машин.

Під час військового параду у Півінчно-Корейській століиці Пхеньяні один з танків був змушений вийти з колони бойових машин оскільки з нього почав валити дим. Відео розмістив журналіст Мартин Вілльямс у Twitter.

Як видно на опублікованому збільшеному відео, з танка валив дим, і він від’їхав убік. Під час проходження танків площею параду, було видно що в одній з колон не вистачає однієї з машин.

Один із журналістів, котрі перепостили це відео у себе в Твіттері, пропоментував його так: «Щасливий, що не я той танкіст-механік». При цьому він явно натякав на жорстокість, з якою, згідно з повідомленнями західної преси, у Північній Кореї карають винуватих в порушеннях, антиурядовій діяльності та неповазі до керівника країни.

Парад на честь 105 річниці народження Кім Ір Сена, засновника Корейської Народно-Демократичної Республіки (офіційна назва Північної Кореї), приймав особисто його онук, нинішній глава держави Кім Чен Ин. 

Під час параду були вперше представлені балістичні ракети з дальністю враження до 1000 км, що базуються на підводних човнах. Парад відбувався на тлі загострення відносин між КНДР і Сполученими Штатами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.