НОВИНИ

Французькі слідчі попросили позбавити Ле Пен недоторканності

Європарламент неодноразово позбавляв її депутатського імунітету в інших справах.

Французькі слідчі знову звернулися до Європарламенту з проханням позбавити кандидата в президенти країни Марін Ле Пен депутатської недоторканності. Про це повідомляє Reuters.

Причиною стало розслідування справи про фіктивний найм помічників депутатів Європарламенту праворадикального "Національного фронту", очолюваного Ле Пен. 10 березня Ле Пен використовувала свій депутатський імунітет і відмовилася з'являтися на допит у справі про розтрату коштів Європарламенту.

Європарламент неодноразово позбавляв Ле Пен депутатського імунітету в інших справах. На початку березня її звинуватили в розповсюдженні в інтернеті фотографій зі сценами насильства, вчиненого бойовиками організації "Ісламська держава".

У 2013 році імунітет з Ле Пен був знятий в зв'язку з розпалюванням ненависті за релігійною ознакою за порівняння мусульман, публічно моляться у Франції, з німецькими солдатами Другої світової війни.

Вибори президента Франції пройдуть в два тури 23 квітня і 7 травня. Згідно з останніми опитуваннями, Ле Пен може набрати достатньо голосів, щоб пройти до другого туру виборів президента Франції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.