НОВИНИ

Цьогоріч в Україні стрімко зріс попит на електромобілі – інфографіка

У першому кварталі 2017 року кількість зареєстрованих авто вдвічі більша, ніж за перший квартал 2017-го.

Протягом 2016 року та першого кварталу поточного року в Україні вперше було зареєстровано 2284 електромобілі. Відповідну інформацію оприлюднив Головний сервісний центр МВС.

"Найбільший попит на електромобілі, за даними сервісних центрів МВС, прослідковується у Києві, в Одеській та Харківській областях, слідом йдуть Дніпропетровська, Львівська, Київська та Запорізька області", - зазначив керівник Головного сервісного центру Владислав Криклій.

За його словами, у першому кварталі 2017 року показники зросли майже вдвічі - 620 зареєстрованих авто, у порівнянні з першим кварталом 2016 року - 294 зареєстрованих авто.

"Окрім цього, можемо побачити різний попит на авто залежно від місяця, вподобання та доступності конкретних марок на українському ринку" - каже Криклій.

У МВС нагадують, що будь-який електромобіль, так само як і авто з двигунами внутрішнього згоряння, потрібно реєструвати у сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ.

"Процес реєстрації не має жодних відмінностей від реєстрації звичайних автомобілів", - заявляють у прес-службі.

Нагадаємо, за даними Єдиного державного реєстру МВС, за 2016 рік в Україні кількість авто на електротязі виросла у чотири рази. Крім того, у кінці 2015 року в Україні скасували ввізне мито на електромобілі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.