НОВИНИ

Знижка Попова не розповсюджується на ОСББ та кооперативи

Київська влада не надає знижки за вчасну оплату житлово-комунальних послуг мешканцям будинків, в яких створені житлово-будівельні кооперативи (ЖБК) та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Про це повідомив начальник Державної житлово-комунальної інспекції у Києві Володимир Морозов на конференції «Громадські законодавчі ініціативи у реформуванні системи управління житлом».

«Головна причина полягає у тому, що в бюджеті Києва передбачена лише дотація ЖЕКам, а об'єднання співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельні кооперативи на неї претендувати не мають права», - пояснив Морозов.

Як прокоментувала цю ситуацію директор Управлінської компанії Спілки власників житла України Ольга Пальчикова-Козуб, при створенні ОСББ держава фактично відмежовується від даного будинку і не хоче знати, як він фінансується. Тому про будь-які фінансові відшкодування не може йти мова.

Нагадаємо, розрекламовані мерією Києва знижки за своєчасну оплату комунальних послуг отримали не всі. «Головний  інформаційно-обчислювальний центр» пояснив, що 120 випадків позбавлення права на знижку сталися через те, що одному з відділень «Укрпошти» була неправильно сформована платіжна бандероль і квитанції, які були оплачені 18-го числа, потрапили в 21-е.

З березня в місті діють знижки, які належать усім, хто заплатив за попередній місяць до 20-го числа і не має боргів та субсидій.

До речі, у січні борг населення за спожиті житлово-комунальні послуги збільшився на 6,3%, або на 712,9 млн гривень до 12 077,9 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги