НОВИНИ

Полторак обговорив з представниками Конгресу США можливість надання Україні оборонного озброєння

За словами міністра оборони, США зацікавленні в успіхах України та ефективних реформах.

Міністр оборони України Степан Полторак і члени комітету збройних сил Конгресу США обговорили поточну ситуацію на сході України, хід оборонної реформи і питання можливості надання Україні оборонної зброї. Про це йдеться на facebook-сторінці Степана Полторака.

"Сполучені Штати Америки зацікавленні в успіхах України та ефективних реформах. Під час сьогоднішньої зустрічі представники Конгресу США, що є членами комітету збройних сил, підтвердили свою чітку позицію щодо підтримки України у нашій боротьбі за територіальну цілісність та висловили захоплення сміливістю та відважністю українських військових, які протистоять ворогу. У ході зустрічі ми обговорили поточну ситуацію на Сході України, хід оборонної реформи та питання можливості надання Україні оборонної зброї", - ідеться в повідомленні.

Міністр оборони подякував Уряду Сполучених Штатів "за послідовну підтримку".

Як повідомлялося, в оборонному бюджеті США на 2017 фінансовий рік військова допомога для України була збільшена і "включає можливість надання летальної оборонної зброї" на законодавчому рівні. Палата представників Конгресу Сполучених Штатів Америки передбачила виділення 150 мільйонів доларів на військову підтримку України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.