НОВИНИ

Держкіно презентувало тізер фільму за романом Любка Дереша

Короткометражна стрічка «Намір» є дебютною для режисерки Анни Смолій.

Державне агентство України з питань кіно у середу, 12 квітня, презентувало тізер короткометражної стрічки «Намір», створеної за мотивами однойменного роману українського письменника Любка Дереша.

Зазначається, що короткометражний дебютний фільм Анни Смолій «Намір» створений за підтримки Держкіно України.

Як повідомили у Держкіно, історія розповідає про молодого хлопця Петра з феноменальною пам’яттю, який досліджує межі часу і простору та можливості людського мозку. Петро зустрічає Гоцу, українську художницю-абстракціоністку, яка на кілька місяців приїхала до Львова з Канади. Хлопець намагається поділитися з Гоцою своїми знаннями, змінити її погляд на деякі речі, дівчина водночас намагається змінити його. Чи стати їм ідеальною парою?

Як вказали в агентстві, кінопроект психологічної драми став одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно, отримавши 100% державне фінансування розміром 950 тис. гривень. Виробництво фільму здійснила компанія «ВАВІЛОН». Зйомки проходили у потаємних провулках, двориках та приватних барах Львова.

За словами Голови Держкіно Пилипа Іллєнка, ця стрічка є вдалою кіноадаптацією літературного твору, який вже встиг завоювати любов українського читача.

Нагадаємо, 16 березня з'явився тізер українсько-словацької стрічки «Межа». Очікується, що фільм вийде на широкі екрани у серпні 2017-го року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.