НОВИНИ

Клімкін закликав докладати більше спільних з ЄС зусиль для протидії російській пропаганді

За словами глави МЗС, протистояння пропаганді важливе для всього Східного партнерства.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає за необхідне докладати більше спільних зусиль з Європейським Союзом для протидії російській пропаганді. Про це він сказав на спільній прес-конференції з главами МЗС Угорщини, Чехії та Словаччини у вівторок Києві.

"Це про російську пропаганду і нетрадиційну війну проти всього простору ЄС. Тут, і це безумовно, моя позиція - потрібно робити більше в плані того, як протистояти російській пропаганді, створенню фейковий новин", - сказав він.

За словами Клімкіна, Росія витрачає величезні гроші, створюючи "паралельні реальності".

"Одна з позицій, яку ми обговорювали, - це наша взаємодія з простором ЄС. StratCom (Центр стратегічних комунікацій НАТО - Ред.) і ми дуже добре з ним співпрацюємо... Але справа в тому, як протистояти російській пропаганді. І це дуже важливо і для всього Східного партнерства, і ми обговоримо цю позицію завтра", - додав глава МЗС.

"Пізніше сьогодні ми вирушаємо до Варшави, щоб взяти участь у зустрічі міністрів Вишеградської четвірки і Східного партнерства. Там ми будемо обговорювати те, як привнести в ініціативу Східного партнерства можливість для країн, що бажають приєднання до європейського проекту", - розповів міністр.

Клімкін зазначив, що ця зустріч стане хорошим механізмом для посилення партнерства між країнами, а також підтримки для тих країн, які йдуть по шляху європейської інтеграції.

Зазначимо, 12 квітня глава МЗС України Павло Клімкін візьме участь в засіданні міністрів закордонних справ Вишеградської четвірки (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.