НОВИНИ

Криворізька ТЕС призупинила роботу для накопичення запасів вугілля

Станція працювала одним блоком до завершення опалювального сезону.

У ніч на 11 квітня у зв'язку з блокадою поставок вугілля з Донбасу зупинила роботу найбільша електростанція у Дніпропетровській області - Криворізька ТЕС, повідомили у прес-службі ДТЕК.

Зазначається, що з лютого Криворізької ТЕС не отримувала паливо. Станція працювала одним блоком максимально довго, щоб забезпечити теплом 14 тисяч мешканців Зеленодольська до завершення опалювального сезону.

За інформацією, Криворізька ТЕС зможе відновити роботу після надходження вугілля.

Повідомляється, що на складі Криворізької ТЕС залишається близько 30 тисяч тонн вугілля.

За даними прес-служби, під час зупинки ТЕС працівники виконають необхідний ремонт обладнання. До наступного опалювального сезону на Криворізькій ТЕС будуть готові два оновлених енергоблоки.

Нагадаємо, 5 квітня компанія "Центренерго" зупинила роботу Трипільської ТЕС з метою накопичення дефіцитного вугілля антрацитної групи для проходження річного максимуму.

Також ДТЕК тимчасово зупинив роботу Придніпровської ТЕС. У цей самий день в.о. голови Укренерго Всеволод Ковальчук заявив, що компанія Укренерго має намір 6 квітня зупинити Зміївську ТЕС, а 11 квітня - Криворізьку станцію. 7 квітня стало відомо, що зупинила роботу Зміївська ТЕС. 

Нагадаємо, 15 лютого Кабінет міністрів України ввів надзвичайний стан в сфері енергетики. Причиною стало блокування поставок вугілля з непідконтрольних територій Донбасу. 16 березня президент Петро Порошенко підписав указ, яким де-факто на державному рівні заблокував транспортне сполучення з ОРДіЛО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.