НОВИНИ

Після звернення до поліції кримське вино прибрали з російського стенду на виставці в Італії

У МЗС України повідомили, що наразі ця інформація перевіряється.

В Італії на міжнародній виставці вина Vanitaly після звернення до місцевої фінансової поліції представники Росії прибрали зі свого стенду кримське вино. Про це повідомляє видання Крим.Реалії.

Згідно з повідомленням, правоохоронні органи Італії звернувся керуючий партнер проекту UA2EU Олексій Любецький, який займається просуванням українського експорту.

Читайте також: Кримське вино 1775 року, ідентичне випитому Путіним за 44 рублі, продадуть на аукціоні за €1 млн

"Після мого особистого звернення до фінансової поліції, на тому місці, де, власне, були пляшки з кримським вином, їх більше немає", – розповів Любецький.

У МЗС України повідомили, що наразі ця інформація перевіряється.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія попри санкції збирається везти продукцію з окупованого Криму на міжнародну виставку вин і спиртних напоїв Vinitaly-2017 в італійську Верону.

Vinitaly – міжнародна щорічна виставка вина та спиртних напоїв, що відбувається у Вероні з 1967 року. Виставка об'єднує виробників, імпортерів, дистриб'юторів, постачальників, техніків, журналістів і лідерів громадської думки. В рамках заходу щороку відбувається понад п'ятдесят тематичних дегустацій італійських і зарубіжних вин. Також відбуваються конференції, на яких обговорюються ключові питання, пов'язані із пропозицією й попитом на ринку вина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.