НОВИНИ

  ▪   Алла Лазарева

Борис Нажман: Росія шукає перемоги у Франції відразу на декількох фронтах

Москва фінансуючи Марін Ле Пен та технічно допомагаючи Франсуа Фійону хоче, аби Франція вийшла з єврозони.

Росія шукає перемоги відразу на декількох фронтах, фінансуючи Марін Ле Пен та технічно допомагаючи Франсуа Фійону. Про це Тижню розповів французький економіст, викладач університету Париж-Кретей та член аналітичної групи CASE Борис Нажман.

За його словами, подібні ініціативи виникають, бо частина країн діє на випередження та прагне вбезпечити себе на випадок перемоги Національного Фронту, а у випадку з Росією ситуація специфічна, бо Москва фінансує Нацфронт.

Він зазначив, що якщо Франція дійсно повернеться до використання франку, вона дуже швидко наблизиться до дефолту, і це знають у Кремлі.

"Щось подібне вони роблять і стосовно українського боргу. Намагаються водночас і дестабілізувати країну, й вимагати швидких відшкодувань, знаючи, що Україна не здатна негайно розрахуватися з боргами. Можна сказати, що це — застосування політичного важеля. Очевидно, що в керівників Росії політичні інтереси завжди тісно переплетені з економічними", - сказав Нажман.

Він також додав, що Росія хоче аби Франція змінила свою позицію стосовно Європейського Союзу, відповідно вийшла б з єврозони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.