НОВИНИ

У посольстві США відреагували на відставку Гонтаревої

В американському посольстві висловили подяку голові НБУ за цілісність і справжню силу волі.

У посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні відреагували на відставку голови Національного банку та підкреслили важливість призначення на пост глави НБУ професіонала, який міг би продовжувати реформи в цій структурі. Про це йдеться у повідомленні посольства США на сторінці в мікроблозі Twitter в понеділок, 10 квітня.

"Тепер важливо призначити незалежного професіонала, аби він міг рухати вперед реформи в НБУ", - йдеться в заяві.

В американському посольстві також висловили подяку голові НБУ Валерії Гонтаревій, яка у понеділок, 10 квітня, офіційно подала президенту України Петру Порошенко заяву про відставку з поста глави НБУ за власним бажанням з 10 травня.

"Подяка голові НБУ Валерії Гонтаревої. Ваші цілісність, бачення і справжня сила волі змінили банківську систему України", - відзначили дипломати.

Нагадаємо, це не перша спроба чиновниці покинути свій пост. 27 лютого ЗМІ з посиланням на джерела в Адміністрації президента повідомили, що після понад 2,5 років роботи Гонтарева вирішила піти у відставку з посади голови Нацбанку, того ж дня в прес-службі НБУ спростували таку інформацію. 6 квітня Гонтарева підтвердила, що таки написала заяву про відставку.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.