НОВИНИ

Образ України у світі формує західна преса, а не російська пропаганда – моніторинг

Топовими темами були перемога Джамали на Євробаченні, міжнародне розслідування MH17, а також скандал, пов'язаний з Манафортом.

У 2016 році найбільше інтернет-публікацій англійською зі словом Ukraine у заголовку писали західні ЗМІ, а не російська пропаганда. Такі дані містяться у моніторинговому проекті "Око".

"Хоча окремі українські та російські англійськомовні видання мають попит, проте їх усе одно надто мало, порівняно з кількістю світових медіа, які в тому чи іншому ракурсі пишуть про Україну. Загальна кількість уподобань, поширень та коментарів у Facebook усіх матеріалів про Україну від українських та російських медіа становить менше 2% від загального рівня", - йдеться у матеріалі.

Топовими темами були перемога Джамали на Євробаченні, міжнародне розслідування збитого у небі над Донбасом Боїнга MH17, а також скандал у зв'язку з радником Трампа, який також працював на Януковича

Читайте також: «Нинішній образ України у світі базується на західному або російському наративі» – Єжи Онух

Серед інших тем, які отримали резонанс серед читачів закордонних медіа, виокремлюються спортивна тематика (перемоги українських паралімпійців та олімпійців у Ріо, футбол); референдум у Нідерландах та інші новини, пов’язані з наданням Україні безвізового режиму; 30-річчя Чорнобильської катастрофи; фандрейзингова кампанія, організована Папою Римським на гуманітарну допомогу Україні; голосування України в ООН проти резолюції щодо Ізраїлю; корупція в Україні (зокрема, в контексті розкриття даних після запуску системи електронного декларування).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.