НОВИНИ

Військовий літак небезпечно зблизився з бортом президента США Трампа

"Це, поза сумнівом, дивна пригода", - заявив про інцидент анонімний підполковник ВПС США у відставці.

Військовий літак C-17 Globemaster вчора, 9 квітня, несподівано зблизився з президентським бортом Дональда Трампа, який заходив на посадку в районі військової бази Ендрюс під Вашингтоном. Про це йдеться в повідомленні агентства Голос Америки, яке посилається на свідчення журналістів, що були очевидцями інциденту.

"Президентський борт не здійснював ніяких маневрів в спробі ухилитися, і не було ніяких ознак, що йому загрожувала небезпека. Через шість хвилин президентський літак приземлився на базі Ендрюс", - пише джерело.

Позапланову появу військового літака помітив фотограф Associated Press, якому вдалося зробити знімок після того, як той наблизився з півночі, перебуваючи на трохи більше низькій висоті, і підійшов до правого борту президентського Boeing-747 VC-25.

"Я б сказав, що це, поза всяким сумнівом, дивна пригода", - заявив підполковник ВПС США у відставці, якого цитує видання Strategic Sentinel.

За даними агентства, літаки, які зазвичай перебувають в повітрі, не підходять один до одного ближче ніж на 300 метрів по вертикалі і 4,8 км по горизонталі. Авіадиспетчери часто забезпечують президентському літаку ширший коридор.

На борту №1 крім Трампа знаходилися головний стратег президента Стів Беннон, радник Стівен Міллер, радник з національної безпеки Герберт Макмастер і заступник глави адміністрації Білого дому Джо Хейгін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.